Профільна комісія схвалила проект Регламенту обласної ради

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, представники громадських організацій.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання про Регламент Полтавської обласної ради сьомого скликання. Депутати разом із представниками громадськості та фахівцями відділу юридичного забезпечення діяльності ради проаналізували проект Регламенту, який є організаційною основою діяльності вищого представницького органу Полтавщини, та узгодили його окремі положення.

Наразі проект Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання постійна комісія рекомендувала на розгляд сесії обласної ради.

У ході засідання також було розглянуто та підтримано проект рішення «Про президію обласної ради» з пропозицією – включити до складу президії обласної ради з правом голосу депутатів, які мають звання Герой України, обиралися депутатами обласної ради п’ть скликань.