Олександр Біленький: "Ухвалений бюджет грунтується на фінансовій базі і спроможності економіки області"

e-mail Друк PDF

Полтавщина отримала найголовніший фінансовий документ життєдіяльності на наступний рік – обласний бюджет. "За" проголосувало п'ятдесят депутатів обласної ради. Кошторис області затвердили на рівні 4,5 мільярди гривень і це майже на 23% більше показників поточного року.

По завершенню сесії у ОКІА "Новини Полтавщини" відбувся брифінг, у якому взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова постійної профільної комісії обласної ради Микола Бондар і директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

"Бюджет-2016 це не чорновик і не конспект. Він грунтується на фінансовій базі і спроможності економіки області і згідно Бюджетного Кодексу затверджений в терміни, які цим Кодексом визначені. Ми сьогодні ухвалили лише основу. Звичайно, після прийняття державного кошторису деякі його показники будуть  коригуватися", – сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

"Коштом лише обласного бюджету не можна профінансувати всі видатки на Полтавщині",– звернув увагу голова облдержадміністрації Валерій Головко. На його думку, місцевим органам самоврядування варто переглянути свої бюджети, на яких зосереджено  чимало залишкових коштів.

 

Олександр Біленький наголосив, що вчора відбулися громадські обговорення кошторису, його погодили під час засідання всіх депутатських комісій. "Вся процедура ухвалення обласного бюджету виконана згідно регламенту і це не дивлячись на те, що склад обласної ради було сформовано нещодавно.

"У мене є всі підстави подякувати депутатам, громадськості, головам постійних комісій, обласній держадміністрації за плідну і конструктивну роботу" – підкреслив голова обласної ради.