Профільна комісія погодила кандидатури учасників АТО на нагородження

e-mail Друк PDF

25 грудня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося позапланове засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутат обласної ради Руслан Ляшко (постійна комісія з питань бюджету та управління майном).

На засіданні було розглянуто та погоджено кандидатури учасників антитерористичної операції на нагородження Почесним знаком обласної ради «За вірність народу України». Близько 50 учасників АТО будуть незабаром відзначені Полтавською обласною радою за мужність і зразкове виконання військового обов’язку по захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Потому депутати обмінялися думками з приводу формування плану роботи постійної комісії на 2016 рік. У контексті даного питання комісія рекомендувала керівникам Головного управління національної поліції в області, Управління Служби безпеки України в області, прокуратури області надати пропозиції щодо забезпечення ефективної співпраці силових структур Полтавщини з постійною комісією обласної ради.