Для порятунку не тільки здоров’я, а й людського життя

e-mail Друк PDF

25 грудня у хірургічному корпусі обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, у вивільненому приміщенні нефрологічного центру, відкрито відділення інтервенційної радіології з палатою інтенсивної терапії та рентгенохірургічним блоком. Відділення розраховане на 15 ліжок, у його складі є блок інтенсивної терапії на 3 ліжка, який оснащено необхідним сучасним обладнанням для надання інтенсивної терапії хворим як у доопераційному, так і у післяопераційному періоді.

Детально ознайомилися з роботою нового відділення та з організацією діяльності хірургічного корпусу медзакладу голова облдержадміністрації Валерій Головко та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, заступник голови ОДА Олег Пругло, директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак, інші керівники галузі.

Людмила Овчаренко переконана, що «фахова медична допомога – це не лише «золоті руки» і знання, обов’язково потрібно ще й сучасне медичне обладнання, яке допомагатиме медичним працівникам області рятувати людські життя. Тому я намагатимусь донести до свідомості наших депутатів, щоб вони і надалі підтримували всі ті пропозиції, які будуть спрямовані на покращення медичного обслуговування», – відмітила голова постійної комісії.

Відкриття такого відділення є потужним кроко м уперед, адже це дозволить не тільки лікувати, а інколи й рятувати життя мешканцям області.