Депутатам обласної ради покажуть екологічні проблеми Кременчука

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради  Олександр Біленький, його перший заступник Євген Холод і заступник голови облради Анатолій Ханко з офіційним візитом відвідали Кременчук.

 

Під час зустрічі з керівництвом міста говорили про співпрацю обласної та міської рад, координацію роботи обласних закладів Кременчука, допомогу учасникам АТО та родинам загиблих бійців, бюджет міста. Піднімались і питання пов’язані із формуванням та використанням екологічного фонду.

 

За словами міського голови Віталія Малецького, Кременчук вносить велику складову до обласного екологічного фонду. Міська влада сподівається, що депутати обласної ради підтримають ті екологічні проекти, які місто подало на розгляд.

Натомість Олександр Біленький запропонував провести виїзне засідання  постійної депутатської комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування у Кременчуці.

 

- Під час виїзної наради екологічної комісії депутати на власні очі побачать, які проблеми існують і на які керівництво міста просить виділити кошти. Якщо така проблема дійсно існує, тоді їм буде простіше переконувати своїх колег під час сесії у доцільності виділення грошей на ті чи інші програми, - сказав Олександр Біленький.