Звернення голови Полтавського обласної ради Олександра Біленького та голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка

e-mail Друк PDF

- до міських, селищних і сільських рад;

- до Полтавського міського голови, депутатів міської ради, районних у місті Полтаві рад, зокрема до депутатів Матковського А., Матвійчука Ю., Чередніченка С., Шамоти О. та громадських активістів.

Народні обранці! Вельмишановні полтавці!

Ситуація що склалася у зв'язку з погіршенням погодних умов призвела майже до соціального колапсу в обласному центрі. Немає часу детально аналізувати політичні проблеми та особисті взаємовідносини громадсько-політичного життя Полтави. Але далеко не катастрофічні, а, скоріше, типові для зими зниження температури і опади продемонстрували повну недієздатність управлінського та професійного потенціалу міської комунальної інфраструктури, відсутність адекватних і скоординованих дій господарюючих суб'єктів. Для аналізу цих проблем, впевнений, ще прийде час.

Звертаємося до вас, шановні обранці, з наступним:

  1. Створити постійно діючий міський штаб. Опрацювати детальний погодинний план-графік виконання робіт по очистці вулиць від снігу.
  2. Утворити "гарячу" лінію на декілька телефонів, забезпечити їх тісну взаємодію з аварійними службами.
  3. Терміново провести нараду з господарюючими суб'єктами, довести їм завдання по прибиранню пішохідних доріг.
  4. Скоординувати дії з центрами зайнятості на місцях, створити і закріпити пооб'єктно за закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту групи з числа офіційно зареєстрованих безробітних, волонтерів, штатних працівників цих закладів. Забезпечити їх необхідним інвентарем. Перевірити його наявність на складах та в торгівельних мережах.
  5. Ввести особливий режим для служб електро-, газо-, тепло-, водопостачання, закріпити їх штат та транспортне забезпечення.
  6. Переглянути режим роботи для матерів малолітніх дітей, дитсадків. В разі необхідності створити усі умови для їх роботи.
  7. Ввести на період негоди особливий, безперебійний, беззаперечний  режим перевезення громадським транспортом літніх людей, інвалідів, батьків з дітьми та школярів.
  8. На базі обласної ради запрацює цілодобовий call-центр з наданням інформаційної та технічної допомоги постраждалим від негоди.
  9. Усім відповідним службам забезпечити охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху, безперебійне забезпечення найнеобхіднішими товарами та послугами.

Шановні земляки!

Впевнені у вашій здатності мобілізуватися перед будь-якою загрозою, облишивши образи і розчарування. Разом ми – сила, здатна згорнути гори!

Адже ми – полтавці!