Олександр Біленький: "Єдність України залежить від кожного з нас"

e-mail Друк PDF

22 січня відзначають День Соборності України. Саме цього дня, майже століття тому, 1919 року наша держава возз'єднала свої території – Актом Злуки Українська Народна Республіка об'єдналась із Західноукраїнська Народною Республікою у єдину Україну. Як державне, свято почали відзначати з 1999 року.

Цьогоріч в День Соборності біля пам'ятника Тарасу Шевченку полтавські діти хореографічно втілили єдність України. Свій номер вони завершили символічним об'єднанням двох смуг нашого прапора.

З нагоди свята квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку поклали голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

- Єдність України залежить від кожного з нас. І які б не були труднощі, ми не можемо  зламатися, ми маємо вистояти! В історії багато прикладів, коли нас українців намагались розділити – на Схід і Захід, на Лівобережну і Правобережну Україну. І сьогодні є спроби знову розколоти нашу країну – анексія Криму, війна на Донбасі. Та все це намарне, допоки ми об'єднані спільною метою.  Поки ми разом – ми непереможні! – сказав голова обласної ради Олександр Біленький.