Про особистий прийом громадян у лютому - червні 2016 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка особистого прийому громадян у Полтавській обласній раді у лютому - червні 2016 року.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Олександр Біленький прийматиме громадян першого вівторка кожного місяця; перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод – другої середи кожного місяця; заступник голови обласної ради Анатолій Ханко – четвертого вівторка кожного місяця.

Прийом громадян проводитиметься в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, головою обласної ради – з дев’ятої до одинадцятої години; першим заступником голови обласної ради – з десятої до дванадцятої години; заступником голови обласної ради – з дев’ятої до одинадцятої години. З метою економії часу, громадяни можуть попередньо записатися на прийом за тел.: 2-69-62, 56-47-64 або за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к.409, к.433