Грамотами обласної ради нагороджено кращих убозівців

e-mail Друк PDF

4 травня голова обласної ради Іван Момот взяв участь в урочистих зборах працівників та ветеранів управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області з нагоди 20-річчя створення служби.

Від імені обласної ради Іван Момот привітав із святом працівників та ветеранів управління, яке очолює депутат обласної ради, генерал-майор міліції Михайло Кривошей.

Іван Момот відзначив важливе значення професійної діяльності убозівців у забезпеченні правопорядку, законності, подоланні проявів організованої злочинності та корупції на Полтавщині. При цьому він підкреслив, що сьогодні міліцейська служба не стала легшою, адже змінилося кримінальне середовище, злочини стали більш замаскованими, набули фінансово-економічного характеру, що вимагає від працівників управління не лише самовідданої праці, а й ґрунтовних знань, професіоналізму, фізичної підготовки та безмежної відданості справі.

- Чим краще буде забезпечена наша міліція всім необхідним, чим вищими будуть матеріальні і моральні стимули праці, тим ефективнішою буде її робота, тим спокійніше та впевненіше почуватимуть себе жителі регіону,- наголосив голова обласної ради.

Іван Момот запевнив, що з боку органів місцевого самоврядування області правоохоронці завжди  можуть розраховувати на дієву підтримку та допомогу, побажав їм здоров'я та подальших успіхів у нелегкій праці.

За зразкове виконання службових обов’язків, вагомі результати в роботі, виявлені при цьому професіоналізм, ініціативу і наполегливість, активну громадянську позицію відзнаками обласної ради було нагороджено групу працівників УБОЗу в Полтавській області. Зокрема, Почесною грамотою обласної ради  - начальника Кременчуцького ВБОЗу, капітана міліції Андрія Мудрого; грамотою обласної ради – заступника начальника відділу швидкого реагування «Сокіл», підполковника міліції Олексія Кірєєва, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Кременчуцького ВБОЗу, лейтенанта міліції Олександра Михайленка.