Єдиний шлях вирішення проблеми землі для учасників АТО

e-mail Друк PDF

У кожному районі Полтавщини упродовж лютого проведуть наради, на яких будуть вирішувати земельні питання. З такою ініціативою виступили голова облдержадміністрації Валерій Головко і голова обласної ради Олександр Біленький. Планується, що в обговоренні візьмуть участь керівники райдержадміністрацій, очільники місцевих громад, представники Держгеокадастру та прокуратури районів. Саме під час цих нарад і мають вирішувати чи не найболючішу проблему – виділення земельних ділянок для учасників АТО.

- Головне питання – інвентаризація ділянок. І вже сьогодні я даю доручення головному управління Держгеокадастру визначити вільні земельні ділянки по районах, щоб потім ми спільно з райдержадміністраціями, сільськими та селищними радами виділяли їх учасникам АТО, – говорить голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Взяти участь в обговоренні надзвичайно гострого соціального питання мають депутати обласної ради – кожен на своєю окрузі. В цьому переконаний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Щоб питання виділення землі було максимально прозорим треба облікувати земельні ділянки в кожному районі і визначити їх конкретну кількість. Це убезпечить від подвійних дозволів на землю, від спекуляцій навколо цього питання. І разом з місцевими громадами, разом з фахівцями Держгеоакадастру, ми вирішимо  гостру соціальну проблему – виділення землі для учасників АТО, – сказав Олександр Біленький.

Вже в понеділок першу нараду планують провести в Полтавському районі.