З людьми про наболіле

e-mail Друк PDF

5 лютого перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод провів виїзний особистий прийом громадян у Кременчуцькому районі. Порушувана заявниками проблематика переважно стосувалася надання матеріальної допомоги незахищеним, забезпечення земельними ділянками учасників АТО та їхніх сімей, діяльності ЦРЛ, стану, ремонту й утримання доріг, практичних аспектів будівництва водогону та водовідведення на території Потоківської сільради, сприяння у придбанні штучного покриття для спортивних майданчиків з міні - футболу Ялинцівської та К.Потоківської шкіл, фінансування берегоукріплення в селі Максимівка, співфінансування діяльності РЛП «Кременчуцькі плавні» тощо.

Євгеній Холод уважно вислухав усіх відвідувачів, задав ряд уточнюючих запитань та зазначив нагальну необхідність вирішення порушених проблем. За наслідками спілкування, у межах діючого законодавства і компетенції, дав відповідні

доручення причетним виконавцям, а також роз’яснення з окремих клопотань. Наголосив на налаштованості надавати всебічну підтримку і допомогу місцевій владі і громадам задля ефективного функціонування Кременчуцького району.