Учасники "Студреспубліки" дискутували про модернізації освіти

e-mail Друк PDF

5-7 лютого обласний етап Всеукраїнського проекту "Студреспубліка" зібрав молодих науковців не лише з Полтавщини, а й з інших регіонів України. З'їзд  проходив у селі Олефірівці, Миргородського району. Студенти і громадські активісти говорили на важливу тему освіти і громадського просвітництва і те, якими методами модернізувати галузь.

Попри складність теми, зимова "Студреспубліка" відзначилася неординарними поглядами на процеси у різних галузях життя та місце у них молоді.

- Для того, щоб змінювати світ важливо просто бути фахівцем своєї справи. Кожен на своєму місці, своїм прикладом має змінювати життя навколо себе, має працювати для цього. Це і вчитель, і лікар, і робітник на заводі," – говорить учасниця зібрання  Вікторія Рєпка.

На відкриття "Студреспубліки" приїхав Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради. На проекті він виступив у ролі експерта, ділився думками, слухав пропозиції молоді.

- Молодь – це завжди неординарність і неформат мислення. Вона може зробити крок за межі стереотипів, може їх руйнувати. І це надзвичайно важливо сьогодні. Адже хто знає – може вирішення багатьох суспільних проблем лежить саме у реалізації несподіваних проектів, які розробляє неординарна молодь. Тому такі заходи надзвичайно важливі," – сказав Олександр Біленький.