Виїзні прийоми громадян на Великобагачанщині та Миргородщині

e-mail Друк PDF

9 лютого заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочі поїздки до Великобагачанського та Миргородського районів. Зокрема, у Великій Багачці разом із головами районної ради і райдержадміністрації взяв участь у щотижневій апаратній нараді з керівниками підприємств, установ і організацій, ознайомився із соціально - економічною ситуацією в районі та його проблемами, за участі голови районної ради Григорія Полтавця та представників ЗМІ провів особистий прийом жителів району. Заявники порушували питання несправедливого, на їхню думку, розпаювання колишніх колгоспних земель, невиконання судових рішень, соціального захисту, підприємницької діяльності та інші.

На Миргородщині на особистий прийом громадян до заступника голови обласної ради Анатолій Ханка звернулися 5 мешканців. Людей турбували питання щодо присвоєння звання "Мати-героїня", відмови у виділенні учаснику АТО земельної ділянки у смт Комишня, повернення земельного паю, приміщення громадської організації інвалідів, нібито незаконних дій керівництва Миргородської ЦРЛ стосовно приміщення кабінету функціональної діагностики, неможливості оформлення лікарняного листа у селищі Ромодан через відсутність лікарні.

У межах компетенції і повноважень з усіх порушених клопотань причетні виконавці отримали належні доручення, іх реалізацію взто на контроль.