Атестатами і дипломами про освіту область має бути забезпечена вчасно

e-mail Друк PDF

10 лютого у Полтаві на базі обласного комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком» відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури, яке за участі першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода та заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, керівників причетних відомств провів її очільник Сергій Шевчук.

КП «Освітаінфоком» займається створенням електронних баз даних для виготовлення документів про освіту для ЗНЗ та ПТНЗ, а також малою поліграфією, проте нинішня в.о. директора підприємства подала заяву про звільнення ще у грудні місяці.

Відтак, у ході дискусії за участі Євгенія Холода, Анатолія Ханка, депутатів обласної ради Валентини Крутько та Олександра Путрі, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галини Власюк, заступника начальника Управління майном обласної ради Ігоря Мороховця, представників громадськості та інших зацікавлених осіб було опрацьовано питання щодо подальшого функціонування комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком» і його керівника.

Перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод наголосив, що дане підприємство має ефективно і безперебійно працювати хоча би до закінчення навчального року, щоб діти вчасно отримали атестати та дипломи про освіту, а вже потому, влітку, комісія має ще раз зібратися й прийняти оптимальне рішення.

Тож після тривалої розмови постійна комісія ухвалила рекомендувати задовольнити заяву про звільнення Ірини Потєхіної та призначити виконуючим обов’язки директора ПОКП «Освітаінфоком» Ігоря Гусєва до того часу, доки не проведуть конкурсний відбір та на сесії обласної ради не затвердять нового очільника підприємства.

«Я готовий очолити КП «Освітаінфоком» на певний період, адже не перший рік тут працюю, добре знаю усі проблеми», – наголосив Ігор Гусєв.