Побачити насамперед проблеми

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з робочим візитом відвідав Чорнухинський район. Графік перебування очільника був надзвичайно насиченим. Він провів виїзний прийом громадян, зустрівся з представниками місцевих громад, відвідав соціальні та культурні заклади. Основною метою голови обласної ради було почути проблеми людей і побачити їх на власні очі. Тому свої виїзні прийоми розпочав саме з Чорнухинського району.

-  Питання, з якими приходили люди на прийом, були найрізноманітнішими. Це проблема фінансування шкіл, харчування дітей, ремонт доріг в районі і поза його межами, земельні проблеми – зокрема виділення ділянок бійцям АТО, пільгове перевезення. Обсяг проблематики, звичайно, типовий, але зі своєю географічною різноманітністю, - сказав Олександр Біленький.

Та вирішити таке розмаїття проблем органам місцевого самоврядування та представницької влади поодинці важко.

-  Під час роботи сьогодні я запропонував новий формат співпраці - відновити діяльність Координаційної ради голів районних рад при голові обласної ради  і закликаю приєднатися до цієї роботи усіх очільників представницьких органів, - зазначив  голова обласної ради.