Не шукати винних, а допомогти людям

e-mail Друк PDF

Пенсійні проблеми мешканців Чорнухинського району вирішували під час зустрічі, яку зініціював голова обласної ради Олександр Біленький. На нього запросили чорнухинців, які звертались до голови під час виїзного прийому і представників управління пенсійного фонду області. Обговорювали основну проблему – перерахунок пенсій після відповідних рішень судів.

Представники управління пенсійного фонду Полтавщини пояснили – хоч є рішення суду, але грошей на перерахунки у держбюджеті немає.

- На сьогодні борги по пенсіям лише на Полтавщині складають понад 150 мільйонів гривень. В Україні ця сума сягнула 4,5 мільярда. Тим часом діючим законодавством не передбачено фінансування на виплати  за рішенням суду, – прокоментував ситуацію перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в області Володимир Носенко.

Допомогти людям вирішити проблеми, шукати для цього шляхи у співпраці – головне на сьогодні завдання, – переконаний голова обласної ради Олександр Біленький. Але це зовсім не означає, що чиновники, які порушують закон і нехтують своїми обов'язками уникнуть відповідальності.

- З приводу ж конкретних звернень по перерахунку пенсій – є рішення судів, і їх потрібно виконувати. Тому ми ініціює звернення до центральних органів влади щодо змін до державного бюджету, щоб люди могли отримати законні перерахунки, – сказав Олександр Біленький.