Подвиг, який не можна переоцінити

e-mail Друк PDF

Сльози радості і щастя, обійми дітей – у залі обласної ради з вдячністю і повагою зустрічали бійців 3-го батальйону 93 окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Старший солдат Богдан Яцун з Глобинського району, у Пісках був протягом 10 місяців. Розповідає – жахіття війни не передати словами.

- Було всього, були моменти, коли обривалося все в середині. І сьогодні мені приємно, що нас не забувають, приємно чути добрі слова, – розповідає боєць.

Дружина Ірина з двома синочками Владиком та Артемом розповіла, що чекати чоловіка було дуже важко.

- Була депресія, хотілося цілий день розмовляти з чоловіком. Зідзвонювалися, по можливості, постійно. Зараз стало легше на душі, але чекаємо татка додому назавжди, – каже дружина бійця.

Зустрічали Героїв теплими словами представники влади.

- Не можна навіть уявити і переоцінити ту роль, відвагу і пожертву, яку ви проявили. Я навіть не уявляю себе на вашому місці. Ті 10 соток чи 2 га землі, які вам пообіцяли, – ніщо, порівняно з тим, що ви зробили заради спокою і миру у нашій державі”, – сказав перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

- Того що ви зробили і того, що роблять хлопці зараз, оцінити неможливо. Ми будемо і надалі допомагати вам у вирішенні будь-яких питань. Усе, що в наших силах, будемо робити. Дякую вам за те, що ви є”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Цього дня 8 бійців батальйону та 2 волонтерів, які опікуються військовою частиною, нагородили відзнаками Полтавської обласної ради “За вірність народу України” та подарунками від голови облдержадміністрації – образами Спасителя та Богородиці і рушники, освячені архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором.