При голові обласної ради відтепер працюватиме Координаційна ради з питань АТО

e-mail Друк PDF

Відповідну угоду підписали голова обласної ради Олександр Біленький і активісти громадських організацій, які опікуються проблемами учасників АТО на Полтавщині. До складу ради увійшли представники 8 громадських організацій. У співпраці з ними тепер і будуть вирішувати набільш проблемні питання, з якими стикаються учасники АТО у області. Найперше - це виділення земельних ділянок.

- Сьогодні ми розпочали нову програму взаємодії з громадою. Вона стане дороговказом до вирішення реальних проблем. Ми будемо постійно співпрацювати з Координаційною радою, і сподіваюсь, вона буду закрита для політичних амбіцій, і стане реальним орагном вирішення проблем, - зазначив після укладення угоди голова обласної ради Олександр Біленький.

Головою новоствореної Координаційної ради став учасник АТО Дмитро Пономаренко. Його погодили активісти усіх 8 організацій під час консультацій.

- Це висока довіра побратимів, громадськості. Робота важка і відповідальна. І я спробую виправдати покладену на мене довіру, - сказав голова новоствореної організації.

Сьогодні вже вирішується питання про надання Координаційній раді окремого приміщення.