245 поліцейських Полтави прийняли присягу на вірність закону і українському народу

e-mail Друк PDF

На урочистості до початку служби нових патрульних у Полтаві прибули Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Нові поліцейські отримали значний кредит довіри від українців. І вони повинні його виправдати", - зазначив у своєму вітальному слові Прем'єр-міністр України.

- Наше суспільство потребує постійних змін. Полтава — 16 місто в Україні, де з’явилася нова поліція. Це — не нова культура спілкування, відповідальності перед громадянами та навпаки. Ви — маєте великий кредит довіри суспільства. Українці, їх громадянська позиція, допомогла вийти із-за грат патрульному Сергію Олійнику. Ми очікуємо чесної, відповідальної, професійної праці, - сказав Арсеній Яценюк.

Робота нової поліції - це спільна відповідальність громади - вважає голова облдержадміністрації Валерій Головко.

- Я закликаю полтавців бути толерантними і з повагою ставитись до патрульних поліціантів. Ми всі повинні пам'ятати -- вони охороняють наше життя, майно, мир на наших вулицях, - сказав Валерій Головко.

Спокійних чергувань і високого професіоналізму новим патрульним побажав голова обласної ради Олександр Біленький.

- Їм потрібна наша з вами підтримка, підтримка громади. Тому давайте починати зміни з себе - і разом з новою поліцією ми побудуємо по справжньому нове, правове суспільство, - сказав голова обласної ради.

Полтава - 16 місто, у якому з'явилось патрульне формування нової поліції. "І саме ці молоді професіонали повинні стати рушіями реформування органів внутрішніх справ" - переконаний міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

- У складі нової патрульної поліції 245 чоловік, серед них — 36 учасники АТО, переважно із батальйону особливого призначення “Полтава”, який виконує свій почесний обовязок у щоні АТО. Переконаний, що вони передадуть свій неоціненний досвід молодим колегам”, – наголосив у своєму виступі міністр внутрішніх справ України.

Саме мир став ключовою темою свята. Особливо тепло Прем'єр-міністр України привітав поліцейських, які постійно виконували свій обов'язок у зоні АТО. Під час урочистостей Арсеній Яценюк вручив ордери і ключі від п'яти двокімнатних квартир у Комсомольську бійцям-спецпризначенцям батальйону "Полтава", які нещодавно повернулись зі Сходу України. Усього ж на баланс головного управління нової поліції України в області від НАК "Нафтогаз України" надійде 50 двокімнатних квартир.