В День народження Шевченка глобинці вийшли на підтримку Надії Савченко

e-mail Друк PDF

Біля пам'ятника Великому Кобзарю у Глобиному пройшли урочистості з нагоди 202-річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Участь у заході взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький,  депутати обласної ради Олександр Трухін, Інна Авраменко, Олександр Ківшик, Руслан Рогов, керівництво Глобинського району та місцеві жителі.

Вшановуючи пам'ять одного із найвидатніших українців, учасники зібрання підтримали Героїню наших днів - Надію Савченко.

- Непоборний  дух Шевченка сьогодні в силі і незламності українки Надії Савченко. Вона своєю мужністю,  сміливістю і любов'ю до Батьківщини кинула виклик агресору. Ми закликаємо всіх глобинчан приєднатися до акції на підтримку Надії Савченко. Вимагаємо від Росії звільнити українську льотчицю та припинити війну в Україні, - сказав Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Підтримати Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра  Кольченка та інших незаконно ув'язнених українців, які перебувають у російських в'язницях закликав голова обласної ради Олександр Біленький.

- В День народження Тараса Шевченка у Росії проходить судилище над Надією Савченко. Ми маємо знати і пам'ятати, що сьогодні, на суді, наша Героїня скаже не останнє слово. Це буде слово патріота, бойового офіцера, яка не скорилася московській владі. Вся Україна разом з Надією. Будемо боротися за її свободу і поборемо, - сказав Олександр Біленький.