Жінки в АТО – це вже подвиг

e-mail Друк PDF

Депутати обласної ради Петро Ворона, Валерій Калюжний та Руслан Рогов, координатор обласного Центру допомоги учасникам АТО Ірина Каптур разом із волонтерами відвідали зону проведення Антитерористичної операції з надзвичайно важливою і приємною місією.

Зокрема, у Торецьку, Зайцевому та Авдіївці поспілкувалися з особовим складом дислокованих там формувань, передали харчову, матеріально-технічну допомогу, організували надання бійцям стоматологічних послуг, а також провели нагородження військовослужбовців, що за їхнім же визначенням, - є для них найочікуванішим моральним стимулом.

Родзинкою урочистих церемоній стало те, що цього разу чільне місце у плеяді нагороджених по праву посіли жінки – учасниці АТО, які нарівно із чоловіками звитяжно виконують тут різні найскладніші завдання.

На відміну від своїх побратимів чарівні захисниці Вітчизни до Почесних відзнак Полтавської обласної ради – нагрудних знаків “За вірність народу

України”, а також срібних підвісок «Народного Героя», Подяк і Грамот отримали ще й привітання з Весною, квіти, солодощі, сувеніри, художні листівки і плакати, виготовлені школярами, тощо.