Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку У Новосанжарський та Кобеляцький райони

e-mail Друк PDF

10 березня заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку у Новосанжарський та Кобеляцький райони.

У Нових Санжарах Анатолій Ханко провів виїзний особистий прийом громадян. Звернення жителів району стосувалися питань ремонту доріг обласного значення, вдосконалення порядку надання висновків до проектів землеустрою на відведення земельних ділянок, соціального захисту учасників бойових дій у зоні АТО, медичного обслуговування населення та ін.

У Кобеляцькому районі Анатолій Ханко відвідав державний професійно-технічний навчальний заклад «Професійний аграрний ліцей», об’єкти спільної власності територіальних громад області: «Видавництво «Кобеляки», спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, психоневрологічний будинок-інтернат та ознайомився з проблемними питаннями функціонування цих закладів.

На особистому прийомі у Кобеляках до заступника голови обласної ради звернулися жителі району з питаннями щодо відшкодування компенсації за перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування, діяльності волонтерської організації «Міський штаб надання допомоги воїнам АТО та їх родинам», придбання шкільного автобуса, завершення розчистки річки Кобелячок, надання допомоги тяжко хворим.

За порушеними на особистому прийомі питаннями Анатолій Ханко зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.

Під час робочої поїздки Анатолій Ханко поспілкувався з керівниками районних рад щодо соціального-економічного розвитку територій, життєдіяльності громад.