Замість будинку-привида - квартири для бійців АТО

e-mail Друк PDF

Приміщення колишньої поліклініки у селищі Градизьк стоїть пусткою з 2012 року. Після об'єднання сільських рад у об'єднану територіальну громаду, постало питання, як раціональніше використати "гуляючий" об'єкт. Зокрема і це питання обговорили під час офіційного візиту до Глобинського району голови обласної ради Олександра Біленького спільно з депутатами обласної ради Олександром Трухіним,  Олександром Ківшиком та Русланом Роговим.

Триповерхова будівля  пустує і занепадає. Найперше, потрібно перекрити дах, а вже потім братись за інші відновлювальні роботи, - пояснює сільський голова Мирослав Носа.

- Ми пропонуємо розташувати у цій будівлі адміністрацію нашої новоб'єднаної громади. Тут можна зручно розмістити і дозвільний центр, і всі необхідні  для селян служби, - ділиться планами сільський голова.

У свою чергу голова обласної ради Олександр Біленький запропонував вирішити проблему інакше - будівлю перетворити на житлові квартири для учасників АТО.

- Приміщення велике, тут, після реставрацію та перепланування, можна буде виділити з півсотні квартир для наших бійців. Та перша проблема, яку потрібно вирішити спільно - ремонт у приміщенні. Минуло три роки, будівля значно постраждала. Це питання ми обговоримо окремо. Думаю, до нього повинні долучитись бюджети всіх рівні, - зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.