Звідки на Хорольському заводі "зелені чоловічки" і чому вони блокують роботу підприємства?

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький звернулись  до обласної прокуратури та головного управління Нацполіції Полтавщини з вимогою перевірити людей, які утримують в облозі Хорольський завод дитячого харчування і нікого туди не пускають. Зокрема і про це йшлося на нараді з приводу ситуації навколо підприємства, куди запросили всі сторони конфлікту. Про результати перевірки в управлінні поліції повинні будуть доповісти вже до кінця дня.

-  Також ми ініціюємо створення комісії, яка перевірить діяльність підприємства. До неї увійдуть представники самого заводу, представники фірми власника, уповноважені робітничого колективу, депутати обласної ради. Окрім того, у нас буде спільне звернення депутатів обласної ради до правоохоронних органів, про відповідну реакцію на події у Хоролі, - сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

"Та втручатись у вирішення конфліктів корпоративних інтересів, які виникли між керівниками ПАТ"Хорольский молококонсервний комбінат дитячих продуктів" та керівниками заводу  комісія не буде - це прерогатива правоохоронців і судів", - переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький.

- Ми стоїмо виключно за інтереси колективу підприємства. Наше головне завдання - щоб завод нормально працював, щоб не було анонсованого раніше скорочення 30% працівників. Інша проблема - відчуження очисних споруд підприємства, про яке йшлося на нарді. Воно загрожує місту екологічною катастрофою, і цього не можна допустити, - вважає Андрій Пісоцький.

Ідею створення комісії активно підтримали представники і трудового колективу заводу, і повірені ПАТ "Хорольский молококонсервний комбінат дитячих продуктів", якому юридично належить завод. Думку з цього приводу керівників заводу почути не вдалось - на нараду вони не з'явились.