Населенню – належну правову освіту

e-mail Друк PDF

Головне управління юстиції у Полтавській області визнано переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності  з правової освіти населення  у 2010 році та нагороджено Дипломом І ступеня.

Координатором правоосвітньої роботи в області виступає обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення, яку очолює перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Пріоритетними напрямками в її діяльності були і залишаються формування правового світогляду населення міста, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав і свобод громадян, виконання Програми правової освіти населення Полтавської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради.

Провідну роль у процесі правової освіти і виховання населення відіграє Головне управління юстиції у Полтавській області, спеціалісти якого  беруть активну участь у заходах, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності державних службовців, депутатів, працівників органів місцевого самоврядування, педагогів навчальних закладів, пенсіонерів, непрацюючих громадян.

Міністерством юстиції України відзначено приклад стабільно якісної правоосвітньої роботи Головного  управління юстиції в Полтавській області в діяльності обласної МКМР, наданні безкоштовної правової допомоги малозахищеним громадянам, виданні щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник», проведенні лекційної роботи тощо.

Враховуючи якісні показники діяльності Головного управління юстиції у Полтавській області та відповідно до плану роботи Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2011 рік, у жовтні нинішнього року планується проведення виїзного засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення  у м. Полтава.