Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

e-mail Друк PDF

18 березня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, в якому взяли участь депутати обласної ради Ірина Степаненко, Юрій Тимоха, Людмила Овчаренко, Мирослава Василенко, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та підтримали питання “Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року “Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки ”. Зміни до програми передбачають запровадження часткової оплати вартості путівки на оздоровлення дітей у позаміських дитячих закладах області за рахунок обласного та місцевих бюджетів, яке дасть можливість збільшити забезпечення організованими формами відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку.

Причиною розробки даних змін є те, що у 2015 році понад 9 тис. сімей з дітьми втратили можливість здешевити вартість путівки на оздоровлення дитини в першу чергу за рахунок відміни часткового фінансування оздоровлення та відпочинку Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та низки державних програм.

Слідом депутати розглянули питання про реалізацію обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в частині будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

За інформацією депутата обласної ради Івана Близнюка, основним завданням цієї частини програми є забезпечення закупівлі та побудови спортивних майданчиків зі штучним покриттям за підтримки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, належне їх обладнання та використання. Виконання Програми дає можливість підвищити рівень забезпечення населення, зокрема в сільській місцевості, сучасними спортивними майданчиками, покращити стан матеріально-технічної бази в області.

Як доповів Іван Близнюк, будівництво спортивних майданчиків здійснюється лише на умовах співфінансування за рахунок обласного, відповідних місцевих бюджетів та партнерських організацій. З початку дії програми з обласного бюджету були спрямовані кошти на будівництво 34 спротивних майданчиків зі штучним покриттям.

Потому начальник управління у справах сімі’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький ознайомив депутатів з пропозиціями щодо будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям у 2016 році.

Депутати прийняли до відома дану інформацію та ухвалили рішення про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, а саме передбачити будівництво 8 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у поточному роціі.

Комісія також прийняла рішення звернутися до постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном з пропозицією розглянути питання фінансування вищевказаних заходів.

У ході засідання депутати також опрацювали питання про проведення І та ІІ етапів змагань V Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад,  Положення про проведення конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального підприємства, установи, організації спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області,  зміни до Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання,  проект Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2016 рік, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.