Лікарю у селі - житло

e-mail Друк PDF

У Решетилівці одними з перших у області беруться серйозно вирішувати одну з найбільших проблем молодих лікарів у селі - проблему житла. Занедбаний корпус колишнього терапевтичного відділення районної лікарні перетворять на житловий будинок.

- За останні п'ять років до нас було направлено на роботу 22 молодих фахівці. Але лікарі не затримуються, бо немає де жити. У нас вакансії кількох лікарів вузької спеціальності. До того ж багато фахівців працює пенсійного і глибоко пенсійного віку, - говорить головний лікар Решетилівської ЦРЛ Юрій Черкун.

Після ремонту у будинку буде п'ять квартири для молодих лікарів і їх родин. "І це - хороший аргумент для переговорів з фахівцями, які приїдуть працювати у сільську місцевість," - вважає голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця.

- 31 березня ми відвідаємо Українську медично-стоматологічну академію у Полтаві, зустрінемось зі студентами, і вже будемо мати основу для предметної розмови, для подальшого залучення молодих фахівців у район і вирішення кадрової кризи у медицині, - сказав Роман Перепелиця.

Дієвим втіленням зусиль громади у вирішенні проблем назвав проект голова обласної ради Олександр Біленький.

- Обласна рада підставить плече спробам місцевих органів влади у вирішенні цього гострого соціального питання. Надзвичайно важливо, що місцева громада не чекає нашої допомоги, діє і вирішує сама, і тим простіше спільно подолати усі проблеми, що виникають, простіше і депутатському корпусу обласної ради вкладати гроші у реальний розвиток - зазначив голова обласної ради.