Новий спортзал - для аграрного ліцею

e-mail Друк PDF

Спортивний комплекс аграрного ліцею імені Боровенського у Решетилівці - приміщення, якому міг би позаздрити і столичний виш. Та величезна будівля стоїть недобудованою практично від перших років Незалежності України. Зал потихеньку "вимирає" - зрадив навіть добре складений дах.

- А тим часом спорткомплекс міг би стати окрасою району, бо має змогу приймати змагання всеукраїнського рівня. У ньому є всі необхідні господарчі приміщення, - говорить голова Решетилівської районної ради Іван Писаренко.

Та найголовніше - спорткомплекс стане осередком спортивного життя району, справжнім домом здоров'я для решетилівських дітей і молоді.

- Є відповідна програма, з якою з обласного бюджету ми виділяємо 6,5 мільйона гривень на відновлення цього спорткомплексу. І це достойна програма, адже це - інвестиція у майбутнє, у здоров'я наших дітей та молоді, - сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

Також під час зустрічі у ліцеї обговорили чутки про об'єднання закладу з Решетилівським художнім професійним ліцеєм. Голова обласної ради запевнив - об'єднання закладів, настільки протилежним за напрямками підготовки, не буде.