Профільна комісія погодила пропозиції щодо капітальних видатків по галузях «Освіта» та «Культура»

e-mail Друк PDF

28 березня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури, на якому розглянуто питання про додаткове погодження капітальних видатків закладів галузей «Освіта» та «Культура» на 2016 рік.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних закладів позашкільної освіти, представники громадськості.

Депутати проаналізували пропозиції Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та управління культури облдержадміністрації щодо розподілу додаткових коштів обласного бюджету на капітальні видатки: по закладах освіти - у сумі 6 млн. 243 тис. грн., по закладах культури – у сумі 1 млн. 385 тис. грн. Після відповідного коригування видатки було погоджено. Ці кошти планується спрямувати на проведення капітальних ремонтів приміщень, реконструкцію систем опалення та електромереж закладів позашкільної освіти, культури, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Комісія підтримала кандидатуру колективу Новооріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Г.Лелеченка Лубенської районної ради на нагородження Грамотою Верховної Ради України.

Також у ході засідання було розглянуто звернення до комісії.