Олександр Біленький: "Молоді потрібно дати альтернативу виїзду за кордон"

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Валерій Головко разом із виконавчим директором благодійної організації "Світло надії" Максимом Демченком підписали Меморандум про співпрацю у напрямку протидії торгівлі людьми. Співпраця буде проводитися у 4-х галузях - координація всіх відповідних структур на рівні області, районів, міст, робота з громадськістю,  інформування населення та кваліфікована допомога постраждалим.

- Основна група ризику у обговорюваній проблематиці - молодь. Тому сьогодні наше основне завдання - вберегти молодих фахівців, студентів, випускників закладів профетхосвіти від необачних кроків у питанні працевлаштування. І найголовніше - запропонувати альтернативу виїзду за кордон. Потрібно працювати у налагодженні постійних контактів лідерів молодіжних організацій області з роботодавцями, - переконаний голова обласної ради Олександр Біленький.

І саме з молоддю збираються активно працювати у БО "Світло надії".

- Ми зараз проводимо активну інформаційну роботу в профтехучилищах та вузах. Плануємо виходити за межі Полтави і працювати в райцентрах і невеликих містах, - розповідає виконавчий директор БО "Світло надії" Максим Демченко

Головне завдання - показати, що Полтавщина спроможна протидіяти торгівлі людьми. І тут потрібно об'єднати зусилля громади і влади, щоб змінити ситуацію.

- Дуже важливий компонент даного проекту - це медійний супровід. Часто люди мають недостатньо інформації про негативні явища при працевлаштуванні за кордоном і наслідки рабства. Сьогодні потрібно свідомість людей піднімати. У цьому напрямку повинні працювати міграційна служба, поліція і безпосередньо громада, - сказав голова облдержадміністрації Валерій Головко.