Учасникам Європейського конгресу розкажуть про децентралізацію на Полтавщині

e-mail Друк PDF

5 квітня у Кракові відкрився ІІ Європейський конгрес органів місцевого самоврядування, який зібрав понад 1200 учасників з усіх країн Європи. Цього року зібрання має широкий тематичний спектр, який розглядає і оцінює перспективи, узагальнює досвід розвитку самоврядних органів європейських держав. Учасники обговорення працюють у 7 основних напрямках, в рамках яких відбудеться понад 50 найрізноманітніших заходів - дискусії, лекції, семінари, презентації.

У планах роботи конгресу - презентація голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, у якій він розповість про Полтавщину і перспективи об'єднання територіальних громад області.

- Для мене участь у конгресі має велике значення. Найперше, цікавить досвід децентралізації держав, які вже пройшли цей процес. Вже прозвучали надзвичайно цікаві доповіді експертів з розвитку місцевого самоврядування Польщі, Німеччини, Швеції, Болгарії та Італії. Розраховуємо тут налагодити співпрацю з містами, які після реформування досягли значних економічних результатів. Це цікаво як у плані досвіду, так і у перспективі партнерських відносин з європейськими містами, - поділився найближчими планами з Кракова голова обласної ради Олександр Біленький.