Увага розвитку науки

e-mail Друк PDF

16 травня в обласній раді відбулося підсумкове засідання конкурсу студентських наукових проектів в галузі «Наука і техніка», який пройшов у рамках V Всеукраїнського фестивалю науки за підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону та Полтавської обласної ради. Його організатором виступило обласне наукове студентське товариство.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Іван Момот, взяли участь голова Полтавської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова ради ректорів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, депутат обласної ради Володимир Онищенко.

Конкурс запроваджено з метою популяризації науки, налагодження зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації, залучення молоді до наукових досліджень та сприяння суспільним ініціативам студентської молоді.

У ньому взяли участь студенти вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Полтавського регіону. 15 кращих робіт після відбору у вишах  були представлені на конкурс в номінаціях: природознавчі, суспільні, технічні та управлінські науки.

Конкурсна комісія визнала переможцями в номінації «Екологія та охорона навколишнього середовища» - проект студента ПолтНТУ  Галини Козік; в номінації «Біологічні науки» – проект студента ПНПУ ім. В.Г. Короленка  Людмили Кравченко; в номінації «Біологічні науки» - проект студента Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Ганни Антонової; в номінації «Економіка та управління» – проект студента ПДАА  Антоніни Мороз; в номінації «Медичні науки» - проект студента УМСА  Яни Якубович; в номінації «Сучасні технології» – проект студента ПУЕТ Андрія Фарісєєва.

Виплату грошових винагород переможцям буде здійснено кожним з вищих навчальних закладів за рахунок власних коштів відповідно внутрішнього положення про преміювання.