Скликається шоста позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2016 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

Відповідно до розпорядження, шоста чергова сесія обласної ради сьомого скликання, яка скликається 29 квітня 2016 року (розпорядження голови обласної ради від 1 квітня 2016 року за № 63) вважатиметься сьомою.

На розгляд шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання сесії внесені питання:

1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження видачі публічному акціонерному товариству “Укргазвидобування” спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату, супутніх компонентів (гелію, етану, пропану, бутану) Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів Полтавської області.

2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження видачі товариству з обмеженою відповідальністю «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Свистунківсько-Червонолуцької площі на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

3. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік.

4. Про виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років.

5. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.

6. Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

7. Про погодження кандидатури для нагородження Грамотою Верховної Ради України.

8. Про внесення змін до деяких рішень обласної ради про утворення об’єднаних територіальних громад від 13 серпня 2015 року.

9. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до діючого законодавства України.

10. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України.

11. Різне.

На сесію запрошуються: народні депутати України, голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники департаментів, управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, міські голови міст районного значення та селищні голови, керівники профспілкових органів області, громадських організацій, представники засобів масової інформації.