Представники Полтавщини взяли участь у тренінгу для працівників органів місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

14-15 квітня керівники районних рад ряду районів Полтавщини (Володимир Козина – Оржиця, Валерій Зінченко – Гребінка, Геннадій Супрун – Нові Санжари, Віра Мартюк – Хорол, Лубни – Григорій Угляниця та заступник Решетилівської районної ради Віктор Бережний) взяли участь у тренінгу для представників органів місцевого самоврядування в м. Києві.

Тренінг проводився з метою підвищення професійного рівня посадових осіб районних та обласних рад. В його проведенні взяли участь представники Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Організатором тренінгу була Українська асоціація районних та обласних рад разом з міжнародними партнерами.

Учасники тренінгу розглянули проблеми: сучасні трансформації у розвитку: тенденції та перспективи, бюджетної децентралізації, міжбюджетних відносин, бюджетної підтримки регіонального та місцевого розвитку, пошуку, підготовки та результативної подачі заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги, механізми підготовки та розробки інфраструктурних проектів (водопостачання та водовідведення), особливостей формування та управління бюджетною інфраструктурою (об’єктів) спільної власності територіальних громад в умовах формування спроможних територіальних громад, посилення спроможності та відповідальності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації повноважень, та провели ряд ділових ігор.

В роботі тренінгу взяли участь: В’ячеслав Негода - Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, провідні експерти Української асоціації районних і обласних рад, Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування, науковці інститутів управління, розвитку територій та PR-консультанти.

В’ячеслав Негода розповів про нові ініціативи, що втілює Мінрегіон. Зокрема зазначив, що Євросоюзом виділено близько 96 млн. євро на створення структур по типу ЦНАПів, які б надавали не тільки адміністративні, але і послуги, що у віданні місцевого самоврядування та наголосив, що треба розуміти — децентралізаія це ширші повноваження, але і додаткова відповідальність.

 

Прес-служба Оржицької районної ради