На порядку денному – питання охорони довкілля

e-mail Друк PDF

22 квітня під головуванням Ігоря Горжія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Відповідно до порядку денного засідання комісії депутати розглянули проект регіональної Програми охорони довкілля Полтавської області на 2016 рік в частині заходів для фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У ході обговорення заходів  програми депутатами було внесено ряд зауважень і пропозицій. Після доопрацювання Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проект Програми охорони довкілля Полтавської області на 2016 рік рекомендовано внести на розгляд чергової сесії обласної ради.

Проект рішення обласної ради “Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2016 році” комісія вирішила розглянути на наступному засіданні комісії після доопрацювання.

Потому депутати розглянули звернення до комісії щодо вироблення механізму з наділення повноваженнями громадських інспекторів з метою запобігання пожеж та умисних підпалів в лісах та мисливських угіддях області,  необхідності охорони, зберігання та обслуговування захисних лісонасаджень, включаючи польові лісосмуги.

Насамкінець депутати розглянули питання про доцільність заборони санітарних рубок в об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення.

З усіх питань порядку денного комісії прийняті відповідні рішення.