Розроблено проект Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального підприємства

e-mail Друк PDF

26 квітня за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання робочої групи з розробки Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального підприємства, установи, організації спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області, створеної за спільним розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради. Вів засідання голова робочої групи, депутат обласної ради Валерій Калюжний.

Окрім членів робочої групи, у засіданні взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Власюк, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева.

У ході засідання було доопрацьовано проект Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального підприємства, установи, організації спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області Відтак, документ направлено на розгляд голові облдердалміністрації та голові обласної ради.