Популяризація спорту - власним прикладом

e-mail Друк PDF

Відбірковий етап Спартакіади депутатів органів місцевого самоврядування зібрав представників громад 9 районів області. Цьогорічні змагання мали свою особливість - депутати обласної ради відстоювали честь своїх округів, виступаючи за збірні команди районів. Так у стінах Полтавської СДЮШ №2 відбулись змагання з волейболу, і у одній з ігр, у складі команди Решетилівського району, взяв участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

У першій грі решетилівська команда депутатів зустрілась з колегами з Котельви. У безкомпромісній боротьбі команда Олександра Біленького виборола перемогу у трьох партіях - 8:15, 15:7, 15:8 і продовжила кругову боротьбу. "Та у таких змагання головне зовсім не перемога"- вважає капітан волейбольної команди Решетилівського району, голова обласної ради Олександр Біленький.

- Завжди гра з сильним супротивником - це справжня насолода. І ми, депутати, своїм власним прикладом повинні показувати молоді, що спорт це не лише здоров'я, це ще і естетичне задоволення, здорова конкуренція, яка виховує лідерів. Що існує реальний взаємозв'язок спорт-успіх, який буде мотивувати наших людей до розвитку і самовдосконалення, - сказав голова обласної ради.

За результатами відбіркового етапу змагань з волейболу зі своїх підгруп вийшли три команди, які у фінальному круговому протистоянні 11 травня визначать найсильнішу волейбольну збірну - це спортсмени Решетилівського, Полтавського і Чутівського районів.