"Газова" історія

e-mail Друк PDF

Підвідний газопровід до сіл Григорівка і Стукалівка став "притчею во язицих" Гребінківського району з 2012 року. Саме тоді мали реалізувати цей проект загальною вартістю 3,1 мільйони гривень, які уже і виділили з державного бюджету... Та через проблеми із виділенням земельної ділянки роботи зупинились. "Тим часом газові мережі до своїх осель люди проклали" - говорить бухгалтер газового кооперативу "Надія" села Стукалівка Любов Бичова.

- І тепер люди запитують у нас, у сільської ради - "Де наш газ?". А на цю програму за три останніх роки з держбюджету не виділили ні копійки. І там вже вартість робіт не 3 мільйони, а мільйонів 5, - говорить жінка.

"Виходом тут стануть кошти Державного фонду регіонального розвитку, які, власне, і призначені для вирішення болючих проблем місцевих громад", - запропонував вихід голова обласної ради Олександр Біленький.

- У профільному управлінні ОДА вже готують проект для участі підвідного газопроводу Стукалівка-Григорівка у конкурсі ДФРР наступного року. Тепер наше головне завдання - показати спільну активну позицію депутатів обласної ради. І це добре, що сьогоднішню проблему знає і активно вирішує депутат від вашого району Микола Шимка, з яким у нас тісна співпраця, - підсумував голова обласної ради.