Традиції, що вічно житимуть в народі

e-mail Друк PDF

З піснями і танцями, майстер-класами та мистецькою виставкою у Полтаві відкрився обласний молодіжний проект "Полтавщина Великодня". У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький і голова облдержадміністрації Валерій Головко.  Під час свята народних традицій для кожного полтавця були цікавинки до душі. Олександр Біленький спробував себе у писанкарстві - майстер-клас з цього мистецтва проводили викладачі та студенти Полтавського педуніверситету. Кульмінацією ж молодіжного проекту став "Єдиний рушник Полтавської родини", який полтавці з 18 районів області розгорнули навколо Корпусного парку. До нього увійшли рушники різних районів області, які принесли студенти усіх вишів Полтави. "Сьогоднішнє свято - це ще один приклад згуртованості громади" - переконаний голова обласної ради Олександр Біленький.

-    Недаремно народна мудрість говорить "хата без рушника - як родина без дітей". І сьогодні всій Україні, всьому світу ми показуємо - полтавці багаті. Протистояння на Сході, переконаний,  завершиться нашою перемогою, спільними зусиллями, разом з вами ми піднімемо економіку країни. Бо головні приклади багатства творяться от цими ось чудовими рушниками і руками, що їх вишивали, - сказав голова обласної ради.

До "Єдиного рушника Полтавської родини" увійшли понад шістсот рушників. Таким чином протяжність "рушника єднання склала близько 2 кілометрів.