Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

e-mail Друк PDF

29 квітня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Відповідно до порядку денного засідання депутати розглянули Проект Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки».

Заходи з виконання Програми направлені на збільшення площі лісів, забезпечення ефективної охорони і захисту лісів від пожеж та шкідників, раціонального використання лісових ресурсів, нарощування ресурсного та екологічного потенціалу лісів області, підвищення ефективності управління лісовим господарством.

Виконання Програми дасть змогу створити умови для досягнення оптимальних показників рівня лісистості, поліпшити стан та якісний склад лісів, посилити їх екологічні функції, зменшити загрозу деградації земель, забезпечити соціальний захист працівників лісової галузі. Реалізація програми сприятиме розвитку людського капіталу, сільських територій, а також створенню комфортних та безпечних умов проживання населення області.

Фінансування пропонується здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету, інших місцевих бюджетів, власних коштів лісогосподарських підприємств та інших джерел не заборонених законодавством.

З урахуванням зауважень та доповнень комісія підтримала проект Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки».