З Днем пам'яті та примирення та з Днем Перемоги!

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Шановні ветерани!

"Не буває хорошої війни і поганого миру". Сьогодні слова одного з лідерів боротьби за незалежність США Бенджаміна Франкліна як ніколи актуальні для світу, і для України.

71 рік тому у світі завершилась найкровопролитніша, найстрашніша війна, яка назавжди закарбувалась у пам'яті людства. Десятки мільйонів людських життів, економічні втрати, зламані долі - гіркі підсумки, які показали людству - кривавий шлях приведе цивілізацію до загибелі.

Цими весняними днями ми низько схиляємо голови перед усіма героями, які поклали свої життя за свободу України від нацистських загарбників. Нехай ніколи не заростає стежина пам'яті до їх подвигу!

Особливі слова вдячності і шани нашим ветеранам, які є сьогодні живим уособленням Подвигу і Мужності, прикладом для наслідування не одного покоління українців!

Сьогодні над нашою державою знову хмари війни! І знову на Сході України сотні наших мужніх воїнів боронять нашу незалежність і суверенітет від зайд, які посягають на мир і благополуччя українських родин! І в пам'ять про подвиг полум'яних років, коли увесь світ не схилився перед нацизмом, ми не схилимося перед новою навалою!

І я переконаний - війна закінчиться нашою перемогою і Україна стане яскравою прикрасою вільної європейської родини!

Тож всіх нас з Днем пам'яті і примирення! Пам'ятаймо подвиги і звершення за нашу свободу!

З повагою,
голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький