В Автозаводському райвиконкомі відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

e-mail Друк PDF

18 травня 2011 року у великій залі виконкому Автозаводської районної ради відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації. На порядку денному стояли два питання – підготовка пляжів та місць відпочинку біля води до літнього сезону та санітарний стан земельних ділянок, що знаходяться біля водойм.

На комісію були запрошені представники міської СЕС, районного управління МНС, райвідділу міліції, в/ч 3059, та землекористувачів. Головуючий на засіданні – перший заступник голови Автозаводської райради Григорій Брижаха наголосив на тому, що часу до підготовки пляжів та місць відпочинку залишилося обмаль, і 23-24 травня всі пляжі на місця відпочинку району, а таких відповідно 2 і 10, будуть комісійно перевірятися. У разі їх не готовності райвиконком буде ставити питання щодо розірвання договорів оренди з землекористувачами.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райвиконкому Сергій Діденко навів цифри загибелі на воді у минулому році: по Кременчуку - 10, та по Автозаводському району – 3 людини, окреслив завдання, та поставив конкретні питання щодо підготовки пляжів у районі парку Воїнів Інтернаціоналістів та місця організованого відпочинку біля Сухого Кагамлика по вулиці Героїв Сталінграду відповідальним особам.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН Валентин Шафорост заявив, що цього року по місту зафіксовано вже 2 випадку загибелі людей на воді. За його вказівкою водолази рятувальної станції перевірять дно акваторії пляжу біля парку Воїнів Інтернаціоналістів відразу після закінчення перевірки акваторії центрального пляжу. Для якісної очистки цього пляжу буде також надана спеціальна машина для просіювання піску.

Представник СЕС пояснила, що на всіх пляжах, а також місцях відпочинку біля води, працівники СЕС щотижнево відбирають воду для проведення баканалізу, щоби уникнути спалаху інфекційних захворювань.

- Питання, яке ми обговорюємо – це питання життя і здоров’я людей, тому відношення до виконання всіх поставлених завдань має бути самим відповідальним, - націлив всіх присутніх на активну роботу Григорій Брижаха наприкінці наради.

Віктор Крук