Слова вдячності за здобуту Перемогу

e-mail Друк PDF

В передсвяткові дні члени ГО «Патріоти Решетилівщини» за дорученням її керівника –голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, відвідали всіх учасників бойових дій, котрі проживають у Решетилівському районі.

З кожним, хто мав задовільний стан здоров’я, відбулася щира і душевна розмова. Ветерани охоче ділилися своїми фронтовими спогадами, щоправда не обходилося без сліз, адже пам’ять вічна, вона завжди береже найособливіші моменти життя. Не дивлячись на свій поважний вік ,учасники бойових дій Дмитро Андрійович Шаповал з Фрунзівки та Микола Андрійович Кулик з Підгорянки з болем в душі і щемом в серці розповідали ,ніби гортаючи сторінки тих подій, про своїх бойових побратимів, про фронтові дороги, якими довелося пройти і звичайно ж бажали своїм землякам-решетилівцям мирного неба і найшвидшої перемоги на Сході країни. Всюди активістів ГО «Патріоти Решетилівщини» односельці зустрічали з особливим теплом. Крім теплих слів побажань здоров’я , тепла і затишку на схилі років та подяки за здобуту Велику Перемогу, ветеранам вручили набори солодощів. «І сьогодні кожен українець повинен перейматись тим, щоб ветерани відчували турботу суспільства» - переконаний голова ГО «Патріоти Решетилівщини», голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Обов’язок нинішніх і прийдешніх поколінь – бути гідними великого життєвого подвигу ветеранів, пам’ятати про них і постійно турбуватися про людей, котрі не шкодували свого життя задля миру на землі, задля нашого благополуччя, - сказав Олександр Біленький.