Перемогла дружба і хороший настрій

e-mail Друк PDF

Заключний етап обласної спартакіади серед депутатів місцевих ради, присвячений Дню Європи, завершився у Полтаві. 15 найкращих збірних команд, які вибороли перемоги у зональних змаганнях, зійшлися у обласному центрі, щоб помірятися силами у волейболі, футболі, шашках та настільному тенісі. Баталії розгорілись неабиякі - адже найкращі спортсмени увійдуть до збірної області, яка представлятиме честь Полтавщини на Всеукраїнській спартакіаді у Чорноморську Одеської області, яка відбудеться з 6 по 12 червня.

"І надзвичайно важливо, що саме спорт об'єднав сьогодні депутатів усіх рівнів і політичних поглядів", - зазначив у своєму вітальному слові на відкритті другого етап спартакіади голова обласної ради Олександр Біленький.

- Дуже приємно, що депутати полюбляють не лише політичні баталії у своїх радах, а і спортивну конкуренцію. Я переконаний - збірна команда Полтавщини на Всеукраїнській спартакіаді покаже, що у нас не лише політична, а надзвичайно спортивна область. Я бажаю всім перемоги, і нехай переможе сильніший! -  побажав учасникам голова обласної ради.

Після відкриття учасники роз'їхались по "батальним полям". І особливо запекле протистояння точилося на волейбольних майданчиках СДЮШ№2, де визначали найкращих волейболістів області. У безкомпромісній боротьбі збірна команда Решетилівського району з капітаном Олександром Біленьким посіла трете місце, пропустивши вперед лише депутатів-волейболістів Гребінківського та Глобинського районів. Також команда решетилівських депутатів стала третьою у змаганнях з шашок і настільного тенісу. За підсумками ж спартакіади команда Решетилівського району посіла друге загальнокомандне місце.

- Результат гідний. Кожна команда була достойна перемоги, депутати добре виступили, і жодна з ігор не була легкою розвагою. Я вдячний всім, хто взяв участь у спартакіаді. Адже це була хороша нагода не лише представити свої громади на обласному рівні, а й у дружньому колі поспілкуватись з колегами, - підбив підсумки змагань Олександр Біленький.