Частинку сердечного тепла - особливим дітям

e-mail Друк PDF

Несподівані подарунки отримали маленькі вихованці Полтавського навчально-реабілітаційного центру обласної ради. 7 комп'ютерів для потреб центру передали на баланс закладу від обласної ради за ініціативи голови Олександра Біленького. "Технічні засоби - надзвичайно важлива складова у питанні освіти і виховання дітей з особливими потребами, їх соціалізації у суспільство. Тому значення цього подарунку важко переоцінити,"- зазначає директор центру Любов Січкар. Адже у освітніх програмах викладачі центру підходять індивідуально до потреб кожної дитини.

- У основі нашого освітнього процесу, соціалізації наших вихованців твердження - ці діти такі ж, як і всі. Звичайно, вони відрізняються від інших людей, і з часом це для них стане зрозуміло. Але у цих маленьких людей вже є досвід любові і прийняття. Досвід спілкування. І діти в Центрі навчаються саме приймати іншу дитину, іншу людину, незалежно від її особливостей. Бо ж нам варто пам'ятати - усі ми дуже різні, - говорить Людмила Січкар.

"На передачі комп'ютерів ми не зупинимось. У Центра ще досить проблем, які потребують нагального вирішення", - сказав після зустрічі голова обласної ради Олександр Біленький.

- Я планую відвідати Центр на День захисту дітей 1 червня. І у свій візит знову приготую подарунки для закладу, і для діточок. Це наші спільні діти, і відповідальність за їх виховання, освіту, лежить на всій громаді Полтавщини. Тому, під час візиту, ми разом з депутатами обласної ради оглянемо матеріально-технічне забезпечення Центру реабілітації, і визначимо проблеми, які спільними зусиллями потрібно вирішувати негайно, - сказав голова обласної ради.