Піднімемо Україну разом!

e-mail Друк PDF

21 травня на Театральній площі у Полтаві відбудеться незвичайна акція, яка покликана допомогти у мирному житті учасникам АТО та їх родинам. 10 атлетів-військовослужбовців пронесуть 25 метрів 3-тонний макет України, і таким чином встановлять новий рекорд України у цьому виді силових змагань. Сам захід буде складатись з двох частин: після вправ атлетів, учасникам бойових дій Полтавщини урочисто вручать спеціальні соціальні картки.

- Цей новітній крок у питанні соціального забезпечення наших атовців, розроблений активістами ВО "Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ - РАЗОМ!". Через таку картку усі бажаючі підприємці і бізнесмени без особливих зусиль зможуть надавати допомогу нашим захисникам через знижку у магазинах, торговельних мережах. І надалі ми будемо сприяти розширенню кола учасників цієї програми, - поділився планами проекту голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
"25 метрів для атлетичної акції - дистанція не випадкова",- продовжують розповідати про захід його організатори.
- Цього року нашій державі 25 років. І ми хочемо показати, що Україна - неподільна, єдина наша держава. І лише спільними зусиллями, разом, ми зможемо її захистити і зберегти. Я впевнений - у нас все вийде, - розповідає заступник командира частини А 0136 ЗСУ Денис Дубровський.
- У макеті України, який будуть нести атлети, і Луганська область, і Донецька область, і Крим - неподільна територія України. І таким чином ми хочемо показати, що патріотичний дух українців, наших спортсменів також неподільний. Адже сьогодні найголовніше завдання - зберегти цілісність України і мир на нашій землі, - зазначив організатор акції, голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.