25-26 травня у зеленій залі Полтавської облдержадміністрації відбудеться семінар-тренінг по роботі з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР/PTSD)

e-mail Друк PDF

Захід відбудеться за підтримки Pucelik Consulting Group, Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації за ініціативи Полтавської філії ВГО "Товариство Ветеранів АТО".

Лекції семінару читатиме команда доктора психології Френка Пьюселіка, який є одним із трьох основоположників напрямку нейролінгвістичного програмування (НЛП). Цей напрям практичної психології вивчає закономірності суб'єктивного досвіду  людей через розкриття механізмів і способів моделювання поведінки і передачі виявлених моделей іншим людям.

Команда тренерів Френка Пьюселіка: Алла Державіна, Євгеній Бєлоножко і Родіон Григор'ян.

Під час семінару-тренінгу будуть обговорюватись теми:

- посттравматичний стресовий розлад (ПТСР);

- "правила війни";

- симптоми ПТСР та як поводити себе з людьми, які повернулись із зони бойових дій;

- унікальна методика протистояння стресу (представляє тренер Родіон Григор'ян).

Для учасників семінару буде представлено методичний посібник - "Робочий зошит солдата" - створений Френком Пьюселіком та Оуеном МакГоннелом. Ці засоби можуть використовуватись солдатами для самодопомоги та під час їх звернень до консультантів.

Реєстрація учасників: з 9:00.

Робота семінару-тренінгу: з 10:00 до 18:00.

Запрошуємо взяти участь в семінарі-тренінгу учасників АТО, волонтерів, психологів, лікарів, представників благодійних організацій і просто небайдужих людей, які щодня допомагають нашим захисникам та їх родинам.

Заявки на участь у семінарі-тренінгу подавати на електронну пошту Полтавської філії ВГО "Товариство Ветеранів АТО" mongol66646@gmail.com

У заявці необхідно вказати:

- прізвище, ім'я, по-батькові учасника;

- рік народження, місце проживання;

- якщо Ви представляєте організацію чи установу - зазначити, яку саме;

- досвід (чи його відсутність) роботи з учасниками АТО та їх родинами;

- номер мобільного контактного телефону  для зв'язку.