Систематизована волонтерська діяльність - засіб проти шахрайства

e-mail Друк PDF

Скільки волонтерських організацій на Полтавщині дійсно безкорисно опікуються потребами учасників АТО? Як налагодити дієву співпрацю їх між собою, щоб виключити спроби "ділків" нажитись на волонтерстві? Про координацію зусиль у питанні волонтерської діяльності оголосили голова обласної ради Олександр Біленький і члени громадських організацій "Антикорупційний рух у Полтавській області", "Громада Полтавщини" та активісти програми "Армія гідності", під час спільної прес-конференції у ОКІА "Новини Полтавщини".

- Сьогодні ніхто не може сказати, скільки громадських організацій на Полтавщині надають волонтерську допомогу нашим захисникам. Зразу скажу - честь і хвала тим, хто робить це безкорисно! І я, спільно з депутатським корпусом обласної ради, завжди готові допомагати волонтерам. Але сьогодні ця робота несистемна, і це створює благодатне поле для людей, які наживаються, прикриваючись волонтерською діяльністю. Це недопустимо! І саме об'єднання наших зусиль влади з волонтерськими громадськими організаціями допоможе покласти цьому край, - сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Під час прес-конференції керівник проекту "Армія гідності" у Полтавській області Євгеній Мартосенко анонсував ще один спільний крокволонтерів і обласної ради - відкриття 26 травня Центру правової підтримки воїнів АТО та їх родин на базі волонтерської організації "Громада Полтавщини".

- Волонтери Центру будуть безкоштовно допомагати ветеранам АТО у питаннях, як отримати статус військовослужбовця, як оформити пільги, та з інших актуальних питань, - поділився планами Євгеній Мартосенко.

Також під час прес-конференції журналісти мали змогу взяти участь у незвичній презентації. Волонтери продемонстрували прапор, який, за сприяння волонтерів, виготовили для 30 окремої механізованої бригади на замовлення бійців.

- За словами наших захисників прапори піднімуть їх бойовий дух. Замовлено 12 таких стягів, які вже найближчого часу волонтери передадуть нашим воїнам у зону АТО, - розповіла координатор ГО "Громада Полтавщини" Наталія Костіна.