Обласній Асоціації органів місцевого самоврядування бути!

e-mail Друк PDF

Депутати обласної ради проголосували за створення Асоціації органів місцевого самоврядування. Ініціатива, яку у лютому озвучив голова обласної ради по об'єднанні місцевих громад у один колегіальний орган депутати у залі підтримали одноголосно. Тепер у планах - провести установчі збори новоутвореної організації, обрати голову і затвердити статут.

- Найближчого ж часу збереться ініціативна група представників місцевих громад, які організувались навколо цієї ідеї і ми визначимось із датою з'їзду. На сьогодні до Асоціації приєднались 29 місцевих рад. І головне наше завдання - зробити з цього колегіального органу повноцінного учасника перемовин з центральними органами влади та міжнародними грантовими організаціями для вирішення нагальних проблем місцевих громад. Адже саме з об'єднаннями громад європейські фонди ведуть справи охочіше, - зазначив після ухвалення рішення ініціатор створення Асоціації, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Створенням Асоціації органів місцевого самоврядування Полтавської області дійсно цікавляться міжнародні фонди розвитку. Так представники Німецького товариства співробітництва GIZ під час зустрічі з головою обласної ради напередодні сесії висловили сподівання, що новостворена Асоціація стане дієвим інструментом співпраці з фондом у забезпеченні потреб місцевих громад.