Співпраця з депутатами - конструктивне рішення

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький спільно з депутатами обласної ради Ігорем  Горжієм, Русланом Роговим, Валерієм Прядко, Валерієм Калюжним і Володимиром Савченком відвідали вихованців Полтавського навчально-реабілітаційного центру. Привітали малечу з Днем захисту дітей не з порожніми руками - подарували для потреб закладу принтер, солодощі для дітлахів. Як і обіцяли, депутати ознайомились з проблемами закладу і на місці спробували знайти способи їх вирішення.

- Для мене особисто було важливо, щоб депутати обласної ради відвідали наш комунальний заклад. Відтепер у депутатів не буде сумнівів у питанні допомоги центру. І наступний наш спільний крок - придбання 30 спеціальних ліжок для малечі і ремонтні системи теплопостачання. І такий підхід, на мою думку, повинен лягти у основу нашої роботи - знати проблеми не з чуток, а побачити їх на власні очі, - переконаний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Маленькі вихованці центру зустрічали депутатів театральною виставою - при центрі працює аматорський театр "Дзвіночок", який нещодавно повернувся з перемогою з Міжнародного театрального фестивалю у Мінську.

- І саме завдяки депутатам обласної ради, особливо зусиллям голови Олександра Біленького, нам вдалось здійснити цю поїздку. Депутати за кілька днів зібрали кошти для того, щоб оплатити проїзд супроводжуючих батьків.  Я взагалі вражена - так швидко виконали свої обіцянки! І відтепер є надія на те, що і проблеми матеріально-технічного забезпечення центру почнуть вирішуватись, - ділиться враженнями від зустрічі директор Полтавського навчально-реабілітаційного центру Любов Січкар.

На сьогодні у центрі виховується 140 дітей з особливими потребами різного віку. Особлива увага тут - адаптації вихованців до життя у суспільстві, до отримання найнеобхідніших побутових навиків. А подекуди і у налагодженні нормальних стосунків між батьками та особливими дітьми.

- Батькам таких малят, трапляється, важко прийняти особливу дитину такою, як вона є. Тому ми працюємо з родинами, налагоджуємо атмосферу доброти і сердечного тепла. Хоча ви знаєте, є просто феноменальні приклади батьківської любові. Так, одна подружня пара навіть винаймає у Полтаві квартиру, щоб бути ближче до свого малятка і забирати його з центру додому, -  розповідає Любов Січкар.

Сама ж Любов Іванівна вже 33 роки працює у центрі. Говорить - не шкодує про жодний день, хоч і труднощі з матеріальним забезпеченням, і багато безсонних ночей поряд з особливими дітьми. Депутати ж обласної ради кажуть - вражені енергійністю і самовідданістю цієї тендітної жінки.

- Депутати обласної ради сьогодні вирішили ініціювати подання на нагородження Любов Іванівни державною відзнакою. Якою саме - вирішимо пізніше. Але я переконаний - такий героїзм гідний і більшої уваги, - повідомив депутат обласної ради Ігор Горжій.